In prijs verlaagd! Antigrippine poeder Bekijk groter

Antigrippine poeder Antigrippine 10st


Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Meer details

Merk Antigrippine
Inhoud 10st

Levertijd: 1 dag

$nbsp;

Bij aankoop van dit product ontvangt u 23 loyaliteitspunten. In totaal ontvangt u 23


Webwinkel Keurmerk

7.59 incl. btw

7.99 incl. btw

  •  Verzendkosten vanaf: €4,99
  •  TOT 40% KORTING
  • Veilig online kopen
  •  Gratis verzending boven de €50
  •  Voor 21 uur besteld, morgen in huis
  •  Veilig betalen IDEAL PAYPAL enzv.
  •  14 dagen bedenktijd op uw bestelling
  •  Bekijk hier ons beleid en voorwaarden

Heeft u last van hoge koorts, keelpijn, hoofdpijn en pijn in de spieren van het hele lichaam. Dan kan het zijn dat u de griep heeft. Een griepinfectie is bijna niet te voorkomen. Er zijn wel middelen die u kunt nemen om minder pijn en hinder te ervaren. Zoals Antigrippine poeder van Antigrippine .

Antigrippine poeder kopen? Nu voor €7.59. Bestel voor 21 uur? En ontvang Antigrippine poeder de volgende dag. Meer producten van Antigrippine . Bestellingen boven de €75 worden gratis verzonden.

Product informatie

Antigrippine met paracetamol en vitamine C

Geneesmiddel RVG 114966 AV

Toepassing
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C. 
De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en  povidon (E 1201). 

Dosering
Volwassenen:
Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken.
De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.

Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken. Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering  worden toegediend.
Wijze van innemen:
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg  vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Bewaren
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Registratiehouder: 
Omega Pharma Nederland B.V. 
Kralingseweg 201 
3062 CE Rotterdam

Antigrippine producten kopen?

Antigrippine poeder wordt aangeboden door het merk Antigrippine. De producten van Antigrippine worden met de hoogst mogelijke zorg voor u gemaakt. Zodat u ze met een gerust hart kunt gebruiken.

Was het Antigrippine poeder wat u zocht?
Wilt u nog verder zoeken naar producten van: Antigrippine? Of naar producten uit de categorie: Griep?

Byfit.nl staat voor een gezonde levensstijl. Dit bereikt u door gevarieerde en gezonde producten te gebruiken en deze aan te vullen met voedingssupplementen. Surf rustig rond in ons aanbod heeft u vragen neem dan gerust contact op met een van onze specialisten.