In prijs verlaagd! Paracetamol 1000 mg Bekijk groter

Paracetamol 1000 mg Healthypharm 10zp


Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Meer details

Merk Healthypharm
Inhoud 10zp

Levertijd: 1 dag

$nbsp;

Bij aankoop van dit product ontvangt u 6 loyaliteitspunten. In totaal ontvangt u 6


Webwinkel Keurmerk

2.07 incl. btw

2.59 incl. btw

  •  Verzendkosten vanaf: €4,99
  •  TOT 40% KORTING
  • Veilig online kopen
  •  Gratis verzending boven de €75
  •  Voor 21 uur besteld, morgen in huis
  •  Veilig betalen IDEAL PAYPAL enzv.
  •  14 dagen bedenktijd op uw bestelling
  •  Bekijk hier ons beleid en voorwaarden

Paracetamol is een veilige en effectieve pijnstiller die voor vele soorten pijn gebruikt kan worden. Deze pijnstiller onderdrukt de pijn en zorgt ervoor dat u zich snel weer prettiger voelt.

Paracetamol 1000 mg kopen? Voor 10zp Vragen wij slechts €2.07. IPV. €2.59 Voor 21 uur besteld de dezelfde dag verzonden. Bestellingen boven de €75 gratis verzonden. Meer producten van Healthypharm bestellen. Artikelen van Healthypharm bestellen in de categorie Paracetamol vergelijken kan hier.

Paracetamol is de meest gebruikte pijnstillers en koorts verlagende middelen ter wereld. Veelal gebruikt tegen oa: Hoofdpijn, spanningshoofdpijn, clusterhoofdpijn, migraine, verkoudheden, griep, keel- en oorpijn en rug spier- en gewrichtspijn.

Product informatie

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Toepassing
Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 500 of 1000 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HTP zetpil 1000 mg bevat tevens soja lecithine.

Gebruik:
Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): één zetpil van 120 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één zetpil van 240 mg 2-3 maal per dag. Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één zetpil van 240 mg 3 maal per dag. Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): één zetpil van 240 mg 4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: één zetpil van 500 mg 2-3 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één zetpil van 500 mg 3 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één zetpil van 1000 mg 2-3 maal per dag. Volwassenen: één zetpil van 500 of van 1000 mg tot maximaal 4000 mg per dag.
De zetpillen glijden makkelijker naar binnen als ze voor het inbrengen eerst even in water gedompeld worden. Wanneer de klachten weer opkomen mag er nog een zetpil gebruikt worden. De tijd tussen het toedienen van de zetpillen moet minstens 6 uur zijn. In het onderstaande overzicht worden verschillende leeftijdsgroepen aangegeven. De jongste kinderen in een groep mogen de zetpillen minder keer per dag gebruiken dan de oudste kinderen in een groep.
Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Houder van de vergunning voor het in de handel brengen
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur
 

 

 

Healthypharm producten kopen?

Paracetamol 1000 mg wordt aangeboden door het merk Healthypharm. De producten van Healthypharm worden met de hoogst mogelijke zorg voor u gemaakt. Zodat u ze met een gerust hart kunt gebruiken.

Was het Paracetamol 1000 mg wat u zocht?
Wilt u nog verder zoeken naar producten van: Healthypharm? Of naar producten uit de categorie: Paracetamol?

Byfit.nl staat voor een gezonde levensstijl. Dit bereikt u door gevarieerde en gezonde producten te gebruiken en deze aan te vullen met voedingssupplementen. Surf rustig rond in ons aanbod heeft u vragen neem dan gerust contact op met een van onze specialisten.