Paracetamol kind 120 mg Bekijk groter

Paracetamol kind 120 mg Healthypharm 10kt


Kinderparacetamol HTP 120 mg, kauwtabletten

Meer details

Merk Healthypharm
Inhoud 10kt

Levertijd: 1 dag

$nbsp;

Bij aankoop van dit product ontvangt u 5 loyaliteitspunten. In totaal ontvangt u 5


Webwinkel Keurmerk

1.79 incl. btw

  •  Verzendkosten vanaf: €4,99
  •  TOT 40% KORTING
  • Veilig online kopen
  •  Gratis verzending boven de €50
  •  Voor 21 uur besteld, morgen in huis
  •  Veilig betalen IDEAL PAYPAL enzv.
  •  14 dagen bedenktijd op uw bestelling
  •  Bekijk hier ons beleid en voorwaarden

Paracetamol is een veilige en effectieve pijnstiller die voor vele soorten pijn gebruikt kan worden. Deze pijnstiller onderdrukt de pijn en zorgt ervoor dat u zich snel weer prettiger voelt.

Paracetamol kind 120 mg kopen? Voor 10kt Vragen wij slechts €1.79. IPV. €1.79 Voor 21 uur besteld de dezelfde dag verzonden. Bestellingen boven de €75 gratis verzonden. Meer producten van Healthypharm kopen. Artikelen van Healthypharm kopen in de categorie Paracetamol vergelijken kan hier.

Paracetamol is de meest gebruikte pijnstillers en koorts verlagende middelen ter wereld. Veelal gebruikt tegen oa: Hoofdpijn, spanningshoofdpijn, clusterhoofdpijn, migraine, verkoudheden, griep, keel- en oorpijn en rug spier- en gewrichtspijn.

Product informatie

Kinderparacetamol HTP 120 mg, kauwtabletten

Geneesmiddel RVG 121078 = 19255 AV

Kinderparacetamol HTP 120 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en
koortsverlagende geneesmiddelen

Toepassing
Kinderparacetamol HTP 120 mg wordt gebruikt bij
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spierpijn

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel

Samenstelling
Werkzame stof: Een tablet bevat 120 mg paracetamol.
Hulpstoffen: LACTOSE, ethylcellulose, mannitol, saccharinenatrium, pepermuntolie en magnesiumstearaat.

Dosering
Kinderen van 3-12 maanden (5,5-10 kg): een halve (½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17 kg): één tot anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 4-6 jaar (17-22 kg): anderhalve (1½) kauwtablet 4 tot 6 maal per dag.
Kinderen van 6 tot 9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag.

De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende
leeftijdscategorie.
- Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
- Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
- De aangegeven dosering niet overschrijden.
- Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening herhaald
worden volgens aangegeven doseringsschema.
- Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger, of als er
zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te
worden geraadpleegd.
- Bij kinderen tot 4 jaar wordt toediening gedurende meer dan 2 dagen ontraden

De effectieve dagelijkse dosis mag niet hoger zijn dan 60 mg/kg/dag (tot 2 g/dag) in de
volgende situaties:
- milde tot matige leverinsufficiëntie, Syndroom van Gilbert (familiaire niet-hemolytische
geelzucht)
- uitdroging
- chronische ondervoeding

Lees voor gebruik de bijsluiter

Fabrikant
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Healthypharm producten kopen?

Paracetamol kind 120 mg wordt aangeboden door het merk Healthypharm. De producten van Healthypharm worden met de hoogst mogelijke zorg voor u gemaakt. Zodat u ze met een gerust hart kunt gebruiken.

Was het Paracetamol kind 120 mg wat u zocht?
Wilt u nog verder zoeken naar producten van: Healthypharm? Of naar producten uit de categorie: Paracetamol?

Byfit.nl staat voor een gezonde levensstijl. Dit bereikt u door gevarieerde en gezonde producten te gebruiken en deze aan te vullen met voedingssupplementen. Surf rustig rond in ons aanbod heeft u vragen neem dan gerust contact op met een van onze specialisten.