In prijs verlaagd! Paracetamol 240 mg Bekijk groter

Paracetamol 240 mg Sanias 10zp


Sanias Paracetamol 240 mg

Meer details

Merk Sanias
Inhoud 10zp

Levertijd: 1 dag

$nbsp;

Bij aankoop van dit product ontvangt u 6 loyaliteitspunten. In totaal ontvangt u 6


Webwinkel Keurmerk

2.03 incl. btw

2.25 incl. btw

  •  Verzendkosten vanaf: €4,99
  •  TOT 40% KORTING
  • Veilig online kopen
  •  Gratis verzending boven de €50
  •  Voor 21 uur besteld, morgen in huis
  •  Veilig betalen IDEAL PAYPAL enzv.
  •  14 dagen bedenktijd op uw bestelling
  •  Bekijk hier ons beleid en voorwaarden

Paracetamol is een veilige en effectieve pijnstiller die voor vele soorten pijn gebruikt kan worden. Deze pijnstiller onderdrukt de pijn en zorgt ervoor dat u zich snel weer prettiger voelt.

Paracetamol 240 mg kopen? Voor 10zp Vragen wij slechts €2.03. IPV. €2.25 Voor 21 uur besteld de dezelfde dag verzonden. Bestellingen boven de €75 gratis verzonden. Meer producten van Sanias kopen. Artikelen van Sanias kopen in de categorie Paracetamol vergelijken kan hier.

Paracetamol is de meest gebruikte pijnstillers en koorts verlagende middelen ter wereld. Veelal gebruikt tegen oa: Hoofdpijn, spanningshoofdpijn, clusterhoofdpijn, migraine, verkoudheden, griep, keel- en oorpijn en rug spier- en gewrichtspijn.

Product informatie

Sanias Paracetamol 240 mg

Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.

Paracetamol wordt gebruikt bij symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

RVG nummer: 22876 AV 

Bestanddelen
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg
paracetamol.
Hulpstoffen: colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15)

Dosering
Als uw arts niet anders voorschrijft is de dosering voor kinderen als volgt:
Kinderen
leeftijd 1 - 2 jaar, gewicht  10 - 12,.5 kg dosis 240 mg, maximaal 2 - 3 per dag
leeftijd 2 - 4 jaar, gewicht  12,5 - 17 kg dosis 240 mg, maximaal 3 per dag
leeftijd 4 - 6 jaar, gewicht  17 - 22 kg dosis 240 mg, maximaal 4 per dag

Wijze van gebruik
De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Indien u de punt van de zetpil bevochtigt met wat
water vergemakkelijkt dit het naar binnen brengen van de zetpil

Lees voor gebruik de bijsluiter

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.

Vergunninghouder voor het in de handel brengen
Centrafarm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Sanias producten kopen?

Paracetamol 240 mg wordt aangeboden door het merk Sanias. De producten van Sanias worden met de hoogst mogelijke zorg voor u gemaakt. Zodat u ze met een gerust hart kunt gebruiken.

Was het Paracetamol 240 mg wat u zocht?
Wilt u nog verder zoeken naar producten van: Sanias? Of naar producten uit de categorie: Paracetamol?

Byfit.nl staat voor een gezonde levensstijl. Dit bereikt u door gevarieerde en gezonde producten te gebruiken en deze aan te vullen met voedingssupplementen. Surf rustig rond in ons aanbod heeft u vragen neem dan gerust contact op met een van onze specialisten.