In prijs verlaagd! Ibuprofen gel Bekijk groter

Ibuprofen gel Healthypharm 75ml


Healthypharm Ibuprofen gel

Meer details

MerkHealthypharm
Inhoud75ml

Levertijd: 1 dag

$nbsp;
Webwinkel Keurmerk

€ 4,76 incl. btw

€ 5,95 incl. btw

  •  Verzendkosten vanaf: €4,99
  •  TOT 40% KORTING
  • Veilig online kopen
  •  Gratis verzending boven de €75
  •  Voor 21 uur besteld, morgen in huis
  •  Veilig betalen IDEAL PAYPAL enzv.
  •  14 dagen bedenktijd op uw bestelling
  •  Bekijk hier ons beleid en voorwaarden

Ibuprofen is een pijnstillend middel ook wel ontstekingsremmers genoemd. Het werkt ontstekingsremmend, verzacht ernstige pijn en heeft ook een koorts verlagende werking. Zeer effectief bij klachten als artrose, artritis, kiespijn, ernstige hoofdpijn en verschillende vormen van gewrichtspijn en spierpijn.

Ibuprofen gel kopen? Nu voor slechts €4.76 ipv €5.95 ontvangt u 75ml. 21 uur gekocht de volgende dag in huis. Boven de €75 gratis verzending. Vergelijk hier de verschillende ibuprofen producten die we verkopen.

Wanneer te gebruik?
Bij zware tandpijn, menstruatiepijn en hoofdpijn is ibuprofen goed te gebruiken, maar ook bij een spier- of gewrichtsontsteking, zoals artritis. Nsaid wordt ook gebruikt bij spit, reuma en koorts. Ook is het een veelgebruikt middel nadat er een operatieve ingreep heeft plaatsgevonden.

Product informatie

Healthypharm Ibuprofen gel

Te gebruiken bij stramme of stijve spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige spieren na sport. De gel is kleurloos en helder, plakt niet en wordt goed door de huid opgenomen. Laat geen vlekken op kleding achter.

Ingredienten
Aqua, isopropyl alcohol, ibuprofen, hydroxymethylcellulose, benzyl alcohol, sodium hydroxide, hydrochloric acid.

Gebruik
Masseer een ruime hoeveelheid gel zachtjes in totdat het door de huid is opgenomen. Herhaal de verzorging een aantal malen, maximaal 4 keer per dag.
Raadpleeg uw huisarts als Ibuprofen gel 5% na verloop van tijd geen verlichting biedt.

Houder van de vergunning voor het in de handel 
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

04-2015

Healthypharm producten kopen?

Ibuprofen gel wordt aangeboden door het merk Healthypharm. De producten van Healthypharm worden met de hoogst mogelijke zorg voor u gemaakt. Zodat u ze met een gerust hart kunt gebruiken.

Was het Ibuprofen gel wat u zocht?
Wilt u nog verder zoeken naar producten van: Healthypharm? Of naar producten uit de categorie: Ibuprofen?

Byfit.nl staat voor een gezonde levensstijl. Dit bereikt u door gevarieerde en gezonde producten te gebruiken en deze aan te vullen met voedingssupplementen. Surf rustig rond in ons aanbod heeft u vragen neem dan gerust contact op met een van onze specialisten.